Каникулы

План выхаваўчай работы ў перыяд вясенніх канікулаў

развернуть

План выхаваўчай работы ў перыяд вясенніх канікулаў

2020/2021 навучальнага года

Дата

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

 

 

 

 

27.03

Спаборництвы па велатурызму

5 – 9 класы

11.00-13.00

Спартыўная пляцоўка

Чарняк Ф.Ф.

Брэйн-рынг “Вредные привычки”

9 – 11 класы

11.00-12.00

10 клас

Качановіч І.С.

Удзел у раённым злеце атрадаў ЮІР

5 – 9 класы

8.00

ДУА “Гімназія №2 г.Салігорска”

Бондар А.І.

Сход законных прадстаўнікоў вучняў

“ Працоўнае выхаванне ў сям’і”

2 клас

10.00-11.00

2 клас

Верамейчык Н.Я.

 

 

 

 

 

 

29.03

Рухомыя гульні

Гульня ў валейбол

2-4 кдасы

5-7 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная пляцоўка

Чарняк Ф.Ф.

Аперацыя “Зялёны клас”

 

10 клас

11.00-12.00

10 клас

Качановіч І.С.

Сход законных прадстаўні-коў “Что там за поворотом? Подготовка к взрослой жизни начинается”

11 клас

17.30-18.00

11 клас

Чарняк Л.М.

Сход законных прадстаўні-коў вучняў “Как подготовить себя и ребенка к будущим экзаменам”

9 клас

17.30 -18.00

9 клас

Рутко С.І.

Сход законных прадстаўні-коў вучняў “Здоровая семья-здоровый ребенок”

3 клас

17.30-18.30

3 клас

Жыбурт Т.І.

 

 

 

 

30.03

Спаборніцтвы “Самы меткі”

Гульня ў настольны тэніс

9-11класы

5-7 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Акцыя “Чысты клас”

9, 11 класы

11.00-12.00

9 клас

11 клас

Рутко С.І.

Чарняк Л.М.

Эксурсія для дапытлівых  “Знаўцы прыроды”

6 клас

11.00-12.00

Школьны парк

Вайтовіч Н.М.

Удзел у праекце “Экацімураўцы”

5 – 7 класы

11.00-12.00

Пакой дзіцячых арганізацый

Качановіч І.С.

Відэарэпартаж “Минута для будущего” (экалагічныя акцыі)

7 клас

12.00-13.00

Соцыум

Пракаповіч Т.А.

Гульні на свежым паветры

3 клас

11.00-12.00

Стадыён

Жыбурт т.І.

 

 

 

31.03

Спаборніцтвы па міні-футболу

2-4 класы

5-8 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Відэалекторый “ Азбука поведения вне дома”

9 клас

11.00-12.00

Кабінет інфарматыкі

Рутко С.І.

Конкурс знатакоў і абаронцаў птушак

4 клас

10.00-11.00

4 клас

Жыліч І.М.

Прагляд і абмеркаванне фільма “Иди и смотри”

7 клас

11.00-12.00

7 клас

Пракаповіч Т.А.

Час беларускай гульні “Жавароначкі, прыляціце”

1 клас

10.00-11.00

Спартыўная пляцоўка

Лагун Н.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

2 клас

11.00-12.00

Стадыён

Верамейчык Н.Я.

 

 

 

 

 

 

01.04

Рухомыя гульні

Турнір па валейболу

2-4 класы

5-8 класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Экалагічная прагулка-назіранне “Прылёт птушак”

2 клас

10.00-11.00

Школьны парк

Верамейчык Н.Я.

Анкетаванне “Чтобы не ошибиться в выборе профессии”

10 клас

11.00-12.00

10 клас

Качановіч І.С.

Пазнаваўча-даследчая экскурсія “Домік для птушак”

3 клас

10.00-11.00

Аграгарадок

Жыбурт Т.І.

Гадзіна актыўнага адпачын-ку “Вясна ў аб’ектыве”

8 клас

11.00-12.00

Аграгарадок

Нагорная І.А.

Экскурсія ў лес “ Подых вясны”

4 клас

10.00-11.00

Лясная зона

Жыліч І.М.

 

 

 

 

02.04

Спаборніцтвы па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі

5-8 класы

9-11класы

11.00-12.00

12.00-13.00

Спартыўная зала

Чарняк Ф.Ф.

Онлайн-віктарына, прысвечаная Дню яднання Беларусі і Расіі

8 клас

12.00-13.00

Кабінет інфарматыкі

Нагорная І.А.

Рухомыя гульні “Самы спрытны”

4 клас

10.00-11.00

Спартыўная пляцоўка

Жыліч І.М.

Дзелавая гульня “Мы в ответе за свои поступки”

9 клас

11.00-12.00

9 клас

Рутко С.І.

Прэзентацыя “Здоровое поколение”

11 клас

11.00-12.00

11 клас

Чарняк Л.М.

Прагляд прэзентацыі “Дзве сястры”

1 клас

10.00-11.00

Кабінет інфарматыкі

Лагун Н.М.

Удзел у спаборніцтвах дваравых гульняў

2 –7 класы

11.00-12.00

Школьны двор

Таміла М.І.

 Рухомыя гульні на свежым паветры

 

6 клас

11.00-12.00

Спартыўная пляцоўка

Вайтовіч Н.М.

 

 

03.04

Інтэлектуальная гульня «По страницам сказок Х.К.Андерсена»

5 клас

10.00 -11.00

5 клас

Таміла М.І.

Конкурс матэматыкаў «Кто сильнее!»

9 - 10 класы

11.00-12.00

Кабінет інфарматыкі

Рутко С.І.

Летняе мнагаборства “Здароўе”

5 – 11 класы

11.00 –12.30

Стадыён

Чарняк Ф.Ф.

Веласіпедная экскурсія “Мая вёска”

6 клас

11.00-12.00

Соцыум

Вайтовіч Н.М.

 

свернуть

Отчет о мероприятиях

развернуть

 

  Веселый мяч

Экологическая акция

свернуть